Dětská móda Magazín

FARE představuje novou kolekci dětské obuvi. Je stylová a nechybí barefoot!

Na kvalitě dětské obuvi záleží. Ví to každý zodpovědný rodič, kterému není lhostejný vývoj svého potomka. Zdravotně nezávadná obuv musí respektovat určité zásady, jako jsou bezpečnost, ortopedická a hygienická nezávadnost či vhodné fyzikálně-mechanické vlastnosti. Praxe je bohužel taková, že v dospělosti trpí zdravotními potížemi souvisejícími s nošením nekvalitní obuvi kolem 40 % lidí. Naštěstí jsou na trhu zodpovědní výrobci jako česká firma FARE – chcete-li svému dítku dopřát nezávadné botičky, máte jedinečnou možnost udělat to stylově. V nové kolekci najdete ještě lepší modely než v minulých letech.

Nový katalog celoroční a letní obuvi pro rok 2019 mile překvapí každého, kdo od dětských botiček vyžaduje kombinaci zdravotní nezávadnosti a stylového designu. Novinky jsou atraktivní a odpovídají současným trendům obouvání. A co víc – FARE má v nabídce i něco pro barefoot děti.

Zmíněné barefootky jsou zřejmě největší novinkou. Speciální produktová řada však nezaujme pouze příznivce obouvání na boso – na chuť jí jistě přijde i spousta rodičů, kteří doposud preferovali klasické dětské botičky. FARE BARE se kromě tenké a poddajné podrážky vyznačují maximem prostoru v okolí prstíků a velmi nízkou hmotností. Nosit je je radost!

Za pozornost však stojí také dětské boty v klasické kolekci. A že jich přibylo víc než dost. Na své si přijdou rodiče nejmenších dětí, pro které jsou určeny ohebné a lehké botičky bez podšívky v bílozelené (pro kluky) či modrorůžové (pro holky).

Redesignem prošla i nepromokavá obuv s membránou či trekingová obuv. V obou případech jde o velmi povedené boty v trendy barvách, jimž vévodí kombinace růžové s džínově modrou.

A to je teprve začátek. Nová dětská obuv FARE se jistě bude líbit i vám. Mrkněte se na nabídku na webu a udělejte si vlastní názor. Podle nás je česká značka na světové úrovni!

Zanechte komentář