Lifestyle Magazín

Kde v Brně uspořádat romantickou svatbu ve velkém stylu?

Svatba je dnem, na který by měli manželé vzpomínat po celý život, a proto záleží i na sebemenších detailech. A ještě důležitější je samozřejmě výběr správného místa. Obřad a následná veselka by měly proběhnout tam, kde se cítíte dobře – v praxi to může být třeba u vás na zahradě či na pláži v exotickém ráji na druhé straně světa. Ale pokud tíhnete ke klasice a rádi byste svůj velký den prožili někde v Brně, máme pro vás skvělý tip. Co byste řekli na romantickou atmosféru vinného sklepa? Oblíbený penzion Kovárna vám ovšem nabídne mnohem více než pohled na klenuté stropy.

Jednoduše perfektní svatební hostina

Když se řekne svatba v Brně, lidé si vybaví spoustu jedinečných míst. Na seznam těch nejlepších však rozhodně patří také penzion Kovárna, jehož nedílnou součástí jsou i úžasné prostory vinných sklepů. Klenuté stropy, původní stěna z historických signovaných cihel, krb… Nezní to snad až příliš romanticky?

A teď si představte dokonalou hostinu o čtyřech chodech, která proběhne v krásné jídelně s kachlovými kamny, dřevěnou podlahou a stropem. Výzdoba bude odpovídat vašemu vkusu a v rámci odpoledního programu si společně se svatebčany užijete teplý i studený raut. Zájemci mohou využít možnost živé cimbálové hudby – ta navodí nefalšovanou atmosféru vinných sklípků. Kapacita jídelny je 35 osob a do sklepů se pohodlně vejde až 50 osob.

Jak může proběhnout vaše vysněná svatba?

Mít jedinečnou svatbu a nemít s ní příliš mnoho starostí – díky zkušenému personálu penzionu Kovárna si svatební den užijete plnými doušky. Zajistí pro vás katolický obřad v sousední faře kostele Sv. Marie Troubsko a postarají se o realizaci hostiny i doprovodného programu. Někteří svatebčané mohou v penzionu přenocovat. K dispozici je sedm dvoulůžkových pokojů.

Další informace, fotografie a nezávaznou kalkulaci najdete na http://www.penzionvinarnabrno.cz/svatby/.

Zanechte komentář