Lifestyle Magazín

iSkolky.cz: Komunitní web pro rodiče, jesle, školky a agentury

Milé maminky, paní učitelky a majitelky agentur pro hlídání dětí – jestlipak jste již zanamenali, že na českém internetu vznikl nový projekt iskolky.cz? Unikátní online komunita je jediná svého druhu a sdružuje školky, jesličky, učitele, hlídání dětí a rodiče. Je zcela zdarma a my vám prozradíme, proč byste se do ní měli také zapojit.

Cílem provozovatelů je vytvořit komunitu rodičů s dětmi předškolního věku. Ti mohou na webu sdílet zážitky, fotografie, videa, zvát ostatní na různé akce a zároveň si s nimi vyměňovat cenné zkušenosti a názory.

Proč se zaregistrovat jako rodič?

Pokud pro vaše dítě školku teprve hledáte, jistě vám přijde vhod databáze institucí. V projektu jsou registrovány státní i soukromé školky, a to nejen ty klasické, ale také cizojazyčné, montessori i letní školky. Díky webu se dozvíte počet volných míst, ceny a další důležité informace. Součástí profilů jsou fotografie a videa, na základě kterých se vám bude rozhodovat ještě lépe.

Proč se zaregistrovat jako jesle, školka nebo agentura?

Zastupujete-li jesle, školku nebo agenturu na hlídání a předškolní výchovu dětí, bude se vám komunitní web iskolky.cz hodit při prezentaci. V podstatě nahradí klasické webové stránky, protože zde můžete umístit veškeré informace, fotografie, videa i události (např. oslavy, výlety apod.). Dáte tak rodičům možnost, aby sledovali aktuální dění a byli v obraze.

Systém komunitního webu iskolky.cz je postavený na podobném principu jako Facebook. Sami si nastavíte úroveň zabezpečení pro příspěvky, fotky, videa a události – tím zajistíte, aby se zobrazily pouze vybraným osobám (přátelům).

Tak co vy na to? Připojíte se také a pomůžete s rozvojem a vylepšením komunity, která je jediná svého druhu na českém internetu? Pokud stále váháte, vyzkoušejte si demo účet a seznamte se podrobně se všemi funkcemi!

Zanechte komentář