Hračky Magazín

Kam pro kreativní potřeby a pro nápady současně?

Tvoření dnes baví každého. Dostupnost veškerého materiálu pro tvoření je tak obrovská, že doslova vybízí ke kreativitě. V rodinách s dětmi je pak tvoření naprostou samozřejmostí. Je to aktivita, která děti rozvíjí zcela nenásilně, formou hry.

E-shopů s kreativními potřebami je poměrně hodně. Mají však často specializovaný sortiment pouze na jednu oblast, mnohdy prodávají příliš draze, nebo je nabídka obecně spíše užší. Kreativní zboží, to jsou tisíce drobných položek, a málokdo má zkušenosti a zázemí k tomu, aby mohl provozovat e-shop tohoto typu. Kreativní potřeby Svicky.net jsou tady však již 20 let a přesně ví, co pro tvoření potřebujeme, hledáme, a co by se nám hodilo navíc, a ani o tom nevíme. Gros zboží tvoří vše pro výrobu svíček, mýdel, korálkování a drátkování. Ale v e-shopu vlastně najdete materiál pro jakékoliv aktivity. Je to proto ideální e-shop pro tvoření, i to maminkovské či s dětmi. Pojďte se na pár aktivit, které byste mohli dělat se svými dětmi, podívat.

Korálky fascinují v jakékoliv podobě

Korálky jsou vždy důrazně doporučovány až od tří let. Pod dozorem se však děti do hry s nimi pouští i mnohem dříve. A aktivit s korálky je přehršle. Dítě fascinují. Mohou se používat zpočátku pro hru na třídění a trénovat špetkový úchop, později může dítě rozpoznávat materiály korálků. Větší děti začnou korálky navlékat. Nemusí jít pouze o zábavu pro holčičky. Baví i kluky.

Velkou zábavu si děti užijí rovněž se zažehlovacími korálky. Dají se rovněž navlékat, ale především se z nich dělají krásné mozaiky, které jim pak zažehlíte a dítěti zůstanou jako hračka či dekorace.

Tvořte s dětmi zdravou kosmetiku a drogerii

V e-shopu Svicky.net pořídíte rovněž esenciální oleje. Děti vůně fascinují a aromaterapie na ně rovněž příznivě působí. Esenciální oleje Saloos, které zde koupíte, jsou 100% přírodní esence bez jakýchkoliv syntetických přísad. S dítětem tak můžete vyrábět voňavá mýdla, ale třeba i šumivou kouli do koupele ze sody bikarbony a esenciálního oleje.

Mýdlárna pro malé i velké

Mýdla jsme již zmínili, ale neměli byste je přejít s tím, že se přece dají krásná rovnou koupit. Kupte si startovní sadu na výrobu mýdla a začněte si dělat vlastní. Pro děti je výroba mýdla poučná, současně mohou kreativně tvořit. Vyrábět lze klasická i glycerinová mýdla.

„DoDo“ hračky letí

Hračky typu „dodělej doma“ jsou v kurzu. Můžete je s dětmi dál dotvářet malováním, olepováním i dalším zdobením. Výrobci se tomu přizpůsobili, takže dnes koupíte nejen různé polotovary pro kreativní tvoření, ale i přímo stavebnice k dotvoření. Kreativní e-shop Svicky.net nabízí obojí. Do konce roku nás čeká Halloween, Mikuláš i Vánoce. To jsou všechno svátky, které přímo vybízí k tvoření. Tak se včas zásobte vším, co potřebujete.

Kdo maluje, nezlobí

Alespoň u nás to platí na 100 %. Se sadou šesti pastelek si však vaše dítě nejspíš nevystačí. Pořiďte mu pastelky, tužky, fixy, vodovky, tempery i další barvy pro různé kreativní techniky. Čtyřleté dítě již nepotřebuje dozor, aby nepomalovalo celý byt a zjistíte, že se umí samo rozhodovat, jak, co a čím bude zrovna malovat.

Užijte si podzim s malováním na kameny

S podzimem trávíme přece jen méně času venku. Nasbírejte si na procházkách s dětmi krásné kamínky a pusťte se do jejich malování. Ideální je malovat akrylovými barvami či fixami. Tato dílka jsou pak trvanlivá a své kamínky máte možnost nechat se svým PSČ putovat po republice i po světě. Bez problémů totiž odolají dešti i sněhu.

Ozdobte své město

Nebojte se své děti vybavit taktéž chodníkovými křídami. A třeba se vraťte do dětství a jděte s dětmi malovat. Uvidíte, jaká je to skvělá zábava. Ať již vás dítě přiměje skákat panáka, nebo prostě pomalujete celou ulici krásnými obrázky. Chodníkové, ale i tabulové křídy, koupíte v e-shopu Svicky.net.

Zanechte komentář