Magazín

Mamaservis.cz – skvělý způsob jak si přivydělat z pohodlí domova

Mateřská a následně i rodičovská dovolená většinou nemají s dovolenou v pravém slova smyslu příliš mnoho společného. Péče o miminko zabere spoustu volného času a stejně tak i starost o domácnost. Na druhou stranu si nakonec většina maminek najde čas pro sebe. Otázkou je, jak tento čas strávit, když je rodinný rozpočet dočasně nižší kvůli absenci běžného příjmu. Výše rodičovského příspěvku není dvakrát uspokojivá a pokud si lámete hlavu, co s tím, máme pro vás perfektní tip. Co byste řekla na přivýdělek z domova?

Práce doma na rodičovské dovolené? Jde to!

Pokud vás vystrašili některé články v médiích, které upozorňují na nejrůznější podvody, buďte v klidu. V žádném případě však neplaťte žádné poplatky za zprostředkování práce (např. za zaslání výrobků určených ke kompletaci). Chcete-li si vydělat doma, vyzkoušejte novou službu Mamaservis.cz a nabízejte to, co vám jde nejlépe.

O co jde? Mamaservis.cz je online jarmark, na kterém můžete prodávat vaše vlastní výrobky (dětské oblečení, dekorace, šperky, ruční práce všeho druhu, ale třeba i dětské dorty nebo jiné dobroty) a v neposlední řadě také služby. Bravurně ovládáte cizí jazyky? Zabýváte se modelováním nehtů? Fotíte? Přivýdělek na mateřské může mít jakoukoliv podobu!

Inzerce je zdarma, co si víc přát

Dobrá zpráva je, že portál Mamaservis nabízí možnost inzerce zdarma. Stačí se zaregistrovat a vložit inzerát. A budete-li chtít, můžete si připlatit doplňkové služby, které vám mohou pomoct získat zákazníky. Provozovatel nabízí možnost zvýraznění inzerátu, propagaci na Facebooku a další formy reklamy. Zda ji využijete, nebo ne, je jen na vás.

Tak co vy na to? Zúročíte svůj talent nebo vzdělání a přivyděláte si? Možná vás naopak zaujmou atraktivní nabídky ostatních uživatelů. Maminky umí a tatínci také, o čemž se ostatně můžete přesvědčit hned teď. Inzerce tvořivých rodičů je perfektní způsob, jak pomoct svému rozpočtu!

Zanechte komentář