Magazín

Modely značky Bruder – dárek, který potěší kluka i jeho tátu

Bruder modelyJsou hračky, které děti po několika hodinách hraní odloží a už se k nim nevrátí. Ale stejně tak jsou i hračky, které děti neomrzí ještě velmi dlouho. A protože se pomalu, ale jistě blíží Vánoce, prozradíme vám, čím udělat obrovskou radost malému chlapci. A když na to přijde, tak i holčičce. V dnešní době emancipace si i děvčátka také rády hrají s modely. A v případě modelů německé značky Bruder si pravděpodobně vyhraje i tatínek!

Milovníkům hraček zřejmě nemusíme německého výrobce Bruder představovat. Hračky vyrábí více než 80 let a modely nad konkurencí vyčnívají svou propracovanosti a reálným zpracováním. Jsou neuvěřitelně detailní a právě proto je děti nepustí z ruky. Pocit, že si mohou hrát s modelem, který vypadá jako předloha (byť je mnohonásobně menší), dá jejich hrám úplně nový rozměr. Ale o jakých modelech je vlastně řeč?

Bruder vyrábí především modely zemědělských a pracovních strojů, tedy traktory, kombajny, manipulátory, nákladní automobily či vysokozdvižné vozíky. Nabídka je opravdu pestrá a nechybí v ní ani objekty (např. stodola) a celá řada příslušenství. Na traktory lze připojit valník, diskový podmítač a spoustu dalších prvků. A nezapomeňte ani na figurky (dřevorubec, hasič…), které mají pohyblivé končetiny a děti je mohou napasovat do modelu.

Traktor Bruder

Modely Bruder jsou odolné a děti si se mohou vzít s sebou na pískoviště. V současné době jsou k mání tři série – mini série, která je vhodná pro děti od 4 let a RoadMax, která je přizpůsobena pro menší děti (od 2 let). Nejznámější a nejrozšířenější řadou je ovšem Profi-série pro děti od 3 let. Modely v této sérii se vyrábí v přesném poměru ke předlohám a mají reálné barvy. Není divu, že jde o oblíbený sběratelský artikl, který si oblíbili milovníci modelů na celém světě.

Hračky Bruder si můžete prohlédnout a zakoupit v e-shopu skluzavky.cz.

Manipulátor Bruder

Zanechte komentář