Magazín

Mluvící hračky Tom a Ben

Znáte lepší způsob, jak udělat radost dětem, než když jim věnujete pěknou hračku? A my jsme pro vás přichystali tip na něco, co vaše ratolesti zabaví na velmi dlouhou dobu. Zapomeňte na autíčka a Barbie, momentálně jsou v kurzu mluvící hračky Tom a Ben!

Na první pohled vypadají jako normální plyšáci, ale na rozdíl od nich umí mluvit. Jejich slovník je přitom stejně pestrý, jako ten váš – mluvící hračky totiž opakují vše, co řeknete. Nejde přitom o horkou novinku, ale staré známé postavičky, které si děti zamilovali v mobilní aplikaci Talking Tom Cat. V appce lze toma krmit, hladit ho, lechtat a povídat si s ním, nicméně pouze virtuálně. Bylo tedy jen otázkou času, kdy se na pultech objeví opravdový Talking Tom.

Mluvící kocour Tom má oproti virtuálnímu předchůdci obrovskou výhodu. Děti si ho mohou vzít s sebou do postýlky, nebo kdekoliv jinde. Stejně jako v mobilní aplikaci umí bravurně mluvit lidskou řečí. Cokoliv mu řeknete, poslušně zopakuje a to na vzdálenost až jednoho metru. Je měkoučký a jako stvořený na mazlení. Jeho vtipný komiksový hlas spolehlivě rozesměje celou rodinu.

Talking tom

Chcete si mě koupit? Klikněte na obrázek a vstupte do e-shopu!

Pokud vaše dítko preferuje pejsky, nevadí. V mobilní aplikaci se totiž po botku Toma objevil také mluvicí pes Ben, který ho velmi rád popichoval. Můžete si tedy vybrat mezi kocourem a psem – oba jsou velmi příjemní na dotek, jejich výška je 30 cm a jsou určeny pro děti ve věku od 3 let. Tom i Ben jsou vysocí 30 cm a k napájení potřebují tři AA baterie.

Mluvící ben

Mluvící hračky však nejsou jen jakýmsi výstřelkem, který vyjde z módy tak rychle, jak do ní přišel. Patří mezi interaktivní edukativní pomůcky a pomůže vašemu dítěti se zdokonalováním řeči. Protože opakuje veškeré zvuky, slova a věty, motivuje prcka k tomu, aby mluvil častěji a dal si pozor na precizní výslovnost. Mluvení bude najednou mnohem zábavnější.

Zanechte komentář