Magazín

Na čem přebalovat? Pořiďte si sklopný závěsný pult!

Přebalování je nedílnou součástí každodenní péče o dítě. Se správnou technikou se seznámíte v předporodním kurzu, případně si o ni přečtete v odborné literatuře. A my vám poradíme, na čem přebalovat – bez vhodné přebalovací plochy je čištění dětského zadečku komplikované a předpokládáme, že toužíte po praktickém, stylovém a levném řešení. Těmito vlastnostmi disponují přebalovací pulty, které vyrábí česká společnost myHM.

V kreativitě se meze nekladou, ale…

Kreativní rodiče dokáží na přebalovací plochu transformovat kde co. I vám by mohl posloužit třeba starší psací nebo jídelní stůl, což by ovšem znamenalo nastěhovat si domů další kus nábytku, který bude zbytečně zabírat spoustu místa. Další řešení představuje komoda, tedy optimálně vysoká skříňka kombinovaná a pultem. Ale i ta je rozměrná a navíc není nejlevnější.

Proč si vybrat závěsný přebalovací pult?

Závěsný přebalovací pult v mnoha ohledech vítězí na celé čáře. Je vyroben z kvalitní bukové překližky a je k mání v několika základních odstínech. Můžete si vybrat mezi bílým a přírodním lakem, mimo odstínu olše, jabloně, tmavého ořechu, mahagonu a bordo i vlastním odstínem za příplatek.

Přebalovací pult od myHM tvoří závěsný rám s poličkami (připevňuje se na stěnu) a vlastní sklopný pult, do kterého se vkládá pěnová přebalovací podložka. Ta není součástí pultu, ale prodejce vám ji může dodat samostatně.

Pult je určen pro děti do 3 let a má testovanou hmotnost 15 kg. Má zábrany po třech stranách ve 100 % délky a v dolní poloze je pevně zajištěn dorazy. Montáž na stěnu probíhá pomocí 4 ks hmoždinek.

Výrobek je ve shodě s normou ČSN EN 1221 a byl testován v Technickém a zkušebním ústavu. Dítě samozřejmě nesmíte nikdy nechávat bez dozoru, aby nespadlo z přebalovací plochy.

Shrnuto a podtrženo, závěsné skopné přebalovací pulty jsou cenově dostupné a velmi praktické. Police, které jsou součástí závěsného rámu, můžete použít jako úložiště pro dětskou kosmetiku a drobnosti. Pult kdykoliv složíte a bude zabírat jen minimum prostoru – v menších bytech neocenitelná vlastnost!

Zanechte komentář