Magazín Tipy a rady

Navštívit vhodnou půjčovnu dodávek se vyplatí

Přesun nábytku v rámci jednoho bytu bývá často docela fuška. Dostat pak skříně o pár kilometrů dál, to už je opravdu výzva. K tomuto účelu je dobré mít vhodné auto. S klasickým osobním vozem člověk většinou neobstojí, jelikož se do něj almara prostě nevleze.

Určitou možností by mohl být tažný vozík, nicméně ani v tomto případě se nejedná o ideální řešení. I na vozík se totiž vleze pouze velmi omezené množství nákladu.

Totožné podmínky

Kdo chce přesunovat na delší vzdálenost velká břemena, notabene ve větším počtu, bude si muset někde sehnat dodávku. Samozřejmě, že ideálem je si takovéto vozítko koupit. Alespoň by ho potom měl člověk vždycky po ruce. Pokud se ovšem jedná pouze o jednorázovou záležitost, šlo by o vyhozené peníze.

Tyto ošemetné situace umí řešit kupříkladu v půjčovně dodávek – Ostrava, potažmo Praha. Obě pobočky spadají pod jediného majitele, a sice společnost Van2Go. To má své podstatné výhody. Jednou z nich jsou stejné obchodní podmínky. Má-li člověk zkušenosti s pronájmem dodávek – Praha a musí si půjčit vůz v Ostravě, bude už moc dobře vědět, co přesně ho čeká.

Příjemná otevírací doba

Dalším nesporným benefitem Van2Go je také otevírací doba. Ta víceméně neexistuje, jelikož ani na jedné pobočce se nezavírá. Lidé, kteří si budou chtít spěšně pronajmout dodávku třeba o půlnoci, tudíž vědí, kam se mají obrátit.

I v nekřesťanských hodinách celý proces půjčování, potažmo vracení pronajatého auta, probíhá poměrně plynule. Co však může pomoci k jeho zrychlení, je telefonát v dostatečném předstihu, během něhož si může zákazník dohodnout vše předem. Toto případné časové prodlevy sníží na naprosté minimum.

Perfektní technický stav

Van2Go jde hlavně o blaho zákazníka. Proto se také firma stará o perfektní technický stav všech vozidel. Každá dodávka z vozového parku je jednou za čas podrobována důkladné prohlídce a v případě nalezení jakýchkoliv poruch se prostě odstaví.

Zanechte komentář