Dětská móda Magazín

Nejlepší šicí stroje pro děti

Děti si hledají různé záliby, někdy k nápadu přijdou ony samotné, jindy vidí činnosti svých kamarádů, příbuzných nebo rodičů a pro danou činnost se tak nadchnou, že není možné vymluvit jim ji. Naopak nás donutí hledat kurzy nebo pomůcky k tomu, aby mohli konkrétní činnost vykonávat. Jestli se zhlédli v šití, nabízíme NEJ šicí stroje, které přináší velký výběr šicích strojů pro děti.

Šicí stroj pro ději nabízíme pod značkou Lucznik nebo Brother. Jsme renomovaným prodejcem obou, ale také mnoha dalších značek šitích strojů. Všechny jsou s ověřenou kvalitou a komfortní zárukou. S dodavateli a výrobci šicích strojů pravidelně komunikujeme a vám nabízíme ověřené a plně funkční stroje. Samozřejmostí jsou také návody a rady, které k šicímu stroji náleží. Pro snadnější objednávku na internetu naleznete u každého stroje také výběr příslušenství, které bude s novým šicím strojem pro děti kompatibilní.

Specifika dětských šicích strojů

Všechny stroje pro děti jsou vybaveny chráničem prstů, který slouží pro bezpečnost dětí. Nejmenší dětský šicí stroj značky Lucznik nabízí až 12 šicích programů, horizontální rotační lapač a 4-krokovou knoflíkovou dírku. Stroj je svou velikostí opravdu malý proto, aby se s ním dětem dobře pracovalo. Ke zvýšení jejich bezpečnosti je tempo šití stroje skutečně malé, pokud je to nutné. Stroj má 2 úrovně rychlosti šití (L a H).

Šicí stroje značky Brother jsou svou velikostí o trochu větší a nabízí možnost šití pokročilejším dětem. Dětský šicí stroj s nejvíce program jich nabízí až 40 a dokáží jej k práci využít kromě dětí také maminky. Jeho velkou výhodou tedy je, že s dobrou péčí vydrží stroj až do dospělosti dítěte a stále bude mít využití. Má přehledný podsvícený displej a úsporné LED osvětlení pracovní plochy. Pomocí displeje je snadno nastavitelná délka stehu, stroj má regulaci rychlosti, což bude přínosné pro méně i více pokročilé.

Zanechte komentář