Magazín Tipy a rady

Trocha konspirace nikoho nezabije aneb senza dárek nejen pro hlavu rodiny!

Opravdu Američané přistáli na měsíci, nebo to byl podvod? Konspiračních teorií, které úspěch amerických kosmonautů vyvrací, je víc než dost… A co slavná Lochnesská nestvůra – je to snad výmysl lovců senzací? Přičtěte si k tomu výklad o mocných rodech řídících svět, UFU a dalších záhadách a konspiracích… Pokud jste dostali stručný výčet témat, o kterých s vámi pravidelně diskutuje partner či starší z dětí, budete z následujícího tipu nadšená.

Konspirační teorie fascinují především muže, ale někdy jim zcela propadají i ženy. Ale ať už o nich debatujete s kýmkoliv, zaručeně ho potěšíte originálním tričkem The Conspiracy Club z e-shopu Geekshirts.cz.

Velmi povedená grafika na motivy nejznámějších konspiračních teorií ve spojením s příjemným materiálem (100% bavlna s gramáží látky 185 g/m²) jsou garancí úspěchu. Tričko, na kterém jsou společně vyobrazeny fenomény jako Lochness, Bigfoot, pyramidy, UFO a symbol Nového světového řádu, vezme zavděk každý příznivce tajemna.

A protože jde o kvalitní kousek, vydrží dlouho jako nový. Stačí, když budete-li tričko prát naruby na 30 °C a potisk nežehlit.

A když už si uděláte virtuální výlet na Geekshirts.cz, nezapomeňte prozkoumat všechny novinky. Prodejce nejstylovějších triček (ne)jen pro geeky představil novou kolekci, ve které najdete i několik ryze vánočních kousků. Nepřehlédněte především motiv „White Christmas“ s Pablem Santa Escobarem.

A jak je v e-shopu zvykem, i letos rozdává trička zdarma v rámci vánoční akce. Za dva dostanete jedno navrch a když koupíte tři, dostanete k nim další dva. Nestačí vám to? Naskládejte si triček do nákupního košíku pět a prodejce vám jich přidá stejný počet. A pokud se ptáte, jestli vám zdvojnásobí i deset kusů, tak ano – můžete mít dvacet skvělých triček za polovinu původní ceny.

Zanechte komentář