Magazín Tipy a rady

Pálava je nejkrásnější místo na svatbu i dovolenou

Svatba je nejdůležitější den v životě, proto se musí pečlivě naplánovat. Základem je vybrat vhodné místo, neboť lokalita i samotný podnik, ve kterém proběhne oslava, má velký vliv na atmosféru celé události. Nemusí ovšem jít nutně o svatbu, krásné místo si zaslouží také další rodinné sešlosti nebo třeba firemní akce. V článku najdete tip na vinárnu a ubytování na jižní Moravě.

Ideální místo pro svatbu

Výjimečné prostředí nejen pro svatbu na jižní Moravě nabízí stylová restaurace Pálava, Vinařský dvůr na faře. Areál nabízí komfortní zázemí. Restaurace má s pořádáním svateb bohaté zkušenosti, připraví výborné svatební menu, rautové občerstvení i nádherný svatební pokoj pro novomanžele. Samozřejmostí je kvalitní víno od rodinného vinařství Holánek. Vinný sklep má dlouhou tradici, je starý přes 200 let. Svatba na jižní Moravě by se bez litrů vína neobešla. Pořádat můžete samozřejmě také jiné akce, rodinné oslavy či firemní události.

Dovolená na jižní Moravě? Dobrý nápad

Vinařský dvůr na faře v Ivani je pěkné místo také pro trávení dovolené, samozřejmě s celou rodinou včetně dětí. Pálava restaurace má otevřeno každý den. V menu najdete širokou nabídku výborného jídla. Domácí občerstvení zdejší kuchyně si oblíbíte tolik, že se vám nakonec nebude chtít domů.

Rodinné vinařství Holánek je dobře dostupné autem i na kole. Nachází se v těsné blízkosti cyklostezky vedoucí z Brna do Vídně. U restaurace je k dispozici parkoviště pro kola.

Víno, víno, víno

Na jižní Moravu se jezdí především za vínem. Rodinné vinařství Holánek nabízí degustace vín z celé své produkce. Přijeďte a naučte se rozeznávat rozmanitou jedinečnost chutí a vůní, kterou vína nabízejí. Součástí degustačních balíčků je také občerstvení. Ochutnávat můžete každý den mezi desátou dopolední a šestou hodinou večerní.

Až na Pálavu zavítáte, okamžitě se do ní zamilujete a zařadíte ji na seznam míst, která prostě musíte navštěvovat pravidelně!

Zanechte komentář