Magazín Tipy a rady

Položte svým dětem pevné základy angličtiny. Až vyrostou, budou se jim hodit

Správný rodič myslí na budoucnost svého dítěte již od narození. A je naprosto přirozené, že mu chce život maximálně usnadnit. Nabízí se přitom mnoho možností a cest – třeba dlouhodobé spoření formou zlatých mincí. Jakmile se z dítěte stane člověk v produktivním věku, naspořený kapitál se mu bude hodit. Ale co mu přijde vhod mnohem více než peníze, které časem znehodnotí inflace? Znalost angličtiny!

Většina dětí přichází do styku s dalším jazykem až ve škole, a to bohužel velmi neefektivní formou. Učitelé na základních školách zpravidla nepoužívají moderní metodiku a děti se pod jejich vedením naučí jen zanedbatelné minimum. Nehledě na to, že začít výukou angličtiny až v době školního věku je zbytečně pozdě. Své o tom ví rodiče, kteří své ratolesti přihlásili na do JS FAN. Pražská jazyková škola nabízí kurzy pro děti v předškolním věku a starším umožňuje absolvovat kurzy Starters (příprava ke zkouškám Cambridge English).

Děti při výuce angličtiny v jazykové škole JS FAN

Angličtina pro děti je pro vyvíjející se mozek velmi přínosná. Podle odborníků se do věku cca 6 let vyvíjí jazyková centra a díky učení další řeči dochází ke zvýšení hustoty šedé kůry mozkové. Na základě mnoha průzkumů bylo dokázáno, že studenti, kteří přišli v raném dětství do styku s určitým jazykem, dokáží v dané řeči komunikovat mnohem lépe než ostatní vrstevníci. Respektive za předpokladu kontinuální a dostatečně kvalitní výuky.

Co z toho plyne pro vás? S přihlášením dítka do jazykového kurzu rozhodně neváhejte. Ale najděte pro něj jazykovou školu, která razí moderní výukové metody, jako je například Wattsenglish na principu simulace bilingvního prostředí. Děti si během výuky angličtiny hrají, zpívají a dělají mnoho zajímavých aktivit. Jsou vtaženy do děje a rozumí všemu, co jim učitel říká – bez ohledu na to, že neznají všechna slovíčka a nedokáží formulovat věty. Více se dozvíte na www.jsfan.cz.

Zanechte komentář