Magazín Tipy a rady

Pořizujete dětské hřiště? Na tyto 3 věci si dejte pozor

Zahrada už dávno nepředstavuje pouze prostor, kde byste měli v potu těla trávit čas při pěstování různých plodin. Důkazem jsou krásná posezení včetně bazénů a wellness koutků. Na zahradu rozhodně také patří prostor pro děti. Ano, bez dětského hřiště se dnes již fakticky neobejdeme. Pokud aktuálně uvažujete o novém, jste na správném místě. Prozradíme vám totiž celkem 3 aspekty, podle nichž se vyplatí tento sortiment vybírat. Jen podotkneme, že hovoříme o klasickém kompletním hřišti, jež si zakoupíte, nikoli o variaci vytvořenou svépomocí.

Bezpečnost a kvalita

V první řadě se soustřeďte na to, jestli celý komplet hřiště odpovídá všem požadavkům na bezpečnost. Samozřejmě se podívejte přímo do balení a zjistěte si, jakými certifikacemi jsou jednotlivé komponenty označeny. I když tomu tak bude a daný model splní veškeré přísné normy, rozhodně neponechejte nic náhodě a podívejte se, jestli při složení nikde nečouhají vruty, případně zdali jsou dřevěné prvky dokonale ohoblovány a u plastových se nenacházejí ostré hrany. Člověk nikdy neví a bezpečnost dětí je na prvním místě. Možná byste se divili, ale nebezpečné mohou být i dětské domečky, v jejichž dveřích si děti mohou přiskřípnout prsty.

Rozmanitost všech atrakcí

Nakupovat pro současné dítě jenom jednu jedinou houpačku není optimální nápad. Vždyť vám fakticky dá ihned najevo, že mu něco chybí a že se bude pouze při houpání nudit. Pokud si navíc přivede kamarády, nepočítejte s tím, že se dohodnou, kdo kdy bude houpačku používat! Optimální je volit variace se skluzavkami, lanovým programem a také různými dalšími prolézačkami.

Výhodná cena

Samozřejmě, peníze jsou až na prvním místě. Různá hřiště si dnes můžete cenově pohodlně porovnat i online. Výbornou volbou jsou například dětská hřiště nabízená na https://www.domky-herold.cz/.

Zanechte komentář