Magazín Tipy a rady

Školní batohy a aktovky STIL: Správná volba nejen pro prvňáčky

První třída je velká věc. Děti do ní vstupují s velkým nadšením, ale zda si ho udrží, závisí do značné míry i na rodičích. A také na zdánlivých maličkostech, jako je školní aktovka či batoh. Pokud výběr podceníte, váš malý školáček se nebude cítit komfortně – a v horším případě to odnesou jeho záda. Nabídka aktovek a batohů je naštěstí pestrá a není obtížné vybrat kvalitní kus. My jsme se zaměřili na největší přednosti oblíbené značky STIL.

Anatomické tvarování zádové části a polstrování

Anatomicky tvarovaná záda jsou zřejmě nejdůležitějším kritériem výběru školní aktovky pro prvňáčka. Díky speciálnímu zádovému panelu, který se dokáže přizpůsobit páteři nositele, jsou aktovky a batohy STIL správnou volbou pro zdravý růst dítěte.

Dalším důležitým prvkem je systém Air flow. Jedná se o prodyšné polstrování, které umožňuje cirkulaci vzduchu a povyšuje komfort při nošení na další úroveň.

Vysoký komfort a nízká hmotnost

Aktovky a školní batohy pro 1. stupeň, ale také sortiment pro větší děti, tedy školní batohy pro 2. stupeň, se vyrábí s důrazem na minimální váhu. S ohledem na fakt, že celková hmotnost učebnic, pomůcek, svačiny a dalších věci, které si s sebou děti každodenně vláčí do školy, nejsou zrovna nízký, se odlehčení aktovky či batohu hodí.

Důraz na bezpečnost

Přítomnost reflexních prvků by měla být pro školní aktovky a batohy samozřejmá. Mnozí výrobci však tento aspekt podceňují a neumísťují je na své produkty v dostatečném počtu. Aktovky a batohy STIL jsou opatřeny větším množstvím správně umístěných reflexních prvků, takže je dítě dobře viditelné až na 200 metrů.

Magnetické zapínání

FIDLOCK – to je název velmi praktického (a podle některých až revolučního) magnetického zapínání, které umožňuje otevírání batohu či aktovky jednou rukou. Díky magnetu se víko samo zapne po pouhém přiložení, takže nehrozí, že by školák cestoval s otevřenou aktovkou či batohem a něco vytrousil.

A když k výše uvedeným výhodám školních batohů a aktovek STIL přidáte moderní design, který lahodí dětským očím, máte rozhodnuto. Aktuální sortiment najdete v e-shopu stil.cz.

Zanechte komentář