Dětská móda Magazín

Tepláky jsou hitem. Pořiďte si teplákovinu s potiskem

Móda má ráda špetku extravagance. Tou jsou tentokrát tepláky, které už nepatří jenom domů na gauč či na sportoviště. Teplákovina se nosí i do práce či na party. A není se čemu divit, když se dá pořídit v tak úžasných barvách a vzorech.

Pusťte se do šití tepláků a dalších fashion kousků z teplákoviny

Tepláky jsou hitem. Už se neschovávají za dveřmi našich bytů a nenosí je jen naše děti. Teplákovina je trendem. Nosí se tepláky, mikiny z teplákoviny, mikinové šaty ze stejného materiálu, a dokonce i teplákové sukně. V e-shopu Snové látky koupíte úžasnou teplákovinu v metráži, díky které dostanete chuť se okamžitě posadit k šicímu stroji a něco si spíchnout. Teplákoviny pořídíte jednobarevné, v úžasných vzájemně ladicích odstínech, ale taktéž s nádhernými vzory. Mezi nimi najdete ženské i dětské motivy. Květiny, koně, dinosaury… Nakupte si tyto nádherné látky a pusťte se do tvoření. Nejlépe vypadají kombinace výrazných vzorů s jednobarevnými látkami. Dokonalé budou též vzájemné kombinace jednobarevných teplákovin.

Teplákové střihy zvládne i začátečník

Střihy oděvů z teplákoviny bývají obvykle hodně jednoduché. Ať již se pustíte do šití šatů, mikiny nebo teplákových kalhot. Snadno se šijí, takže si velice rychle ušijete spousty novinek do šatníku. Nadšena budete vy sama, ale i vaše děti.

Chcete něco zajímavějšího? Ušijte si z teplákoviny sako, nebo dokonce celý kostýmek. Hodí se na něj teplákovina s potiskem. S módními teniskami bude vypadat dokonale.

Co doporučit ještě před šitím?

Šití z teplákoviny se rozhodně nebojte. Materiál je pevnější než běžné úplety, proto se lépe šije. Při šití se nekrabatí, protože má na rubu smyčky, které drží tvar tkaniny. Na šití používejte jehlu s kulatou hlavičkou. Teplákovina metráž by se měla vždy ještě před nastříháním vysrážet. Díky tomu budete mít jistotu, že vám ušitá velikost padne i po vyprání.

Zanechte komentář