Dětská móda Magazín

Udělejte si radost šperkem s přírodním kamenem, který vás bude všude ochraňovat

V dnešní uspěchané době by člověk měl mít něco, nač se spolehnout a najít si přístav naděje. Pokud si opatříte šperk s přírodním kamenem, ihned pocítíte jeho ochranitelské schopnosti. Navíc získáte do své šperkovnice unikátní kousek, který se hodí ke každému outfitu.

Náramky, náušnice, náhrdelníky i prsteny s drahokamy patří k nejoblíbenějším módním doplňkům žen, mužů i teenagerů. Není divu, vždyť jsou tak krásné a dopřejí vám pohodu v duši.

S křišťálem se zbavíte pesimismu

Mocný křišťálový náramek vás bude ochraňovat před špatnou energií doslova na každičkém kroku. Jedná se totiž o drahokam duševní rovnováhy, sebedůvěry a soustředění. Jeho síla je kouzelná, protože od vás odežene špatnou náladu i deprese. Díky němu získáte čistotu mysli, dokonalost a přiblížíte si duchovní vývoj. Konečně budete mít jasné vědomí a naučíte se meditovat. Posílíte dýchací cesty, zbavíte se ekzémů a vyrážek, onemocnění kůže a vyplavíte z těla nečistoty.

Jaspis vám dodá sebevědomí

Rozhodnete-li se pro koupi náramku z jaspisu, získáte pocit bezpečí, cílevědomost a nesobeckost. Také s ním budete odvážnější, a přitom skromnější. Dopomůže vám k maximálnímu soustředění a nabídne vám životodárnou vitalitu. Navíc pomáhá k otěhotnění a na potenci. Postará se o správný chod srdíčka a oběhového systému a léčí žlučník.

Tyrkys je kamenem čestnosti a nadhledu

Nádherný tyrkysový náramek by měli nosit lidé, kteří prahnou po duševním rozvoji a kreativitě. Rovněž je vhodný pro všechny, kteří jsou nevyrovnaní a občas vznětliví. Díky tyrkysu si osvojí nadhled, životní harmonii i čistotu mysli. Jeho ochranitelské schopnosti mají dokonalé účinky na zdraví. Pomáhá při bolestech hlavy i krku, lidé si ho oblíbili při nachlazení a potížích s hlasivkami. Jeho síla vyženete z těla infekce a záněty.

Zanechte komentář