Hračky Magazín

Tipy na 3 opravdu nejlepší hračky pro děti

Ulice se pomalu plní kouzelnými světýlky, z rádia se do našich uší linou notoricky známé melodie… a děti žadoní o to, abychom s nimi „už konečně“ nazdobili stromeček. Letošní Vánoce se blíží mílovými kroky, a ať chceme, nebo ne, již za nedlouho budeme sedět u štědrovečerní tabule. Co se bude dít po večeři, je na vás. Nechceme nabádat k neuváženému utrácení, ale kdy jindy prckům udělat radost krásnými dárky než právě o nejkrásnějším svátku v roce? Pokud vám došla inspirace, načerpejte ji při čtení následujících tipů. Vybrali jsme nejkrásnější dárky, které potěší každé dítko.

1. LEGO

Trendy se mění, ale některé dárky pro děti najdete v každém přehledu, děj se co děj. Stálici dětského pokojíčku je LEGO. Stačí vybrat stavebnici, která tematicky odpovídá zájmu dítěte (kluci milují Ninjago, Minecraft, dívky zase edici Friends). Garantujeme vám, že s dánskou stavebnicí vedle nešlápnete.

2. Pistole NERF

Kluci pistole milují, ale ty na kuličky představují potenciální riziko úrazu (nehledě na to, že airsoftové pistole patří do zbraní kategorie D – něco si o tom přečtěte). A možná právě proto si pistole značky NERF vydobyly celosvětovou popularitu. Jsou neskutečně zábavné, jejich dostřel je famózní, ale nehrozí vystřelené oko! Mimochodem, „NERFky“ se vyrábí i v holčičím provedení a nutno podotknout, že je dívky milují.

3. Společenské hry

Jak zabavit více děti, aniž by se u hry „nepozabíjely“? Jednoduchá rada zní: některou z mnoha společenských her. Výběr je obrovský a přihlédnete-li k doporučenému věku, trefíte do černého. Sázkou na jistotu jsou Monopoly (k dostání i ve verzi pro nejmenší) nebo jejich česká obdoba Dostihy a sázky. Z méně komplikovaných pak stojí za zmínku TIK TAK BUM.

Pamatujte, že dítěti uděláte mnohem větší radost jedním „lepším“ dárkem než hromadou hloupostí, které odloží do kouta a už na ně nesáhne. Méně je více platí o Vánocích dvojnásob!

Zanechte komentář