Hračky Magazín

Užijte si trochu legrace nejen s dětmi díky žertovným dárkům

Život s dítětem je legrace denně. Neustále vás dokáže překvapovat svými hloupými dotazy a blbostmi, které vymyslí. Co kdyby to ale jednou bylo obráceně a mírně jste si z něj vystřelili vy? Sledovat reakce bude zábava, a to nejen v dětských tvářích.

Na internetu a ve specializovaných obchodech se dají pořídit různé kanadské žertíky, s nimiž si vystřelíte opravdu z každého. U dětí je potřeba být opatrnější a nezvolit nic, co by bylo přes čáru. Například fosforující červíci by mohli vašeho potomka až příliš vyděsit.

Reakce na kanadské žertíky jsou k nezaplacení

Co takhle nastražit do koupelny mýdlo, které místo umývání špiní, a čekat, jak se na to bude vaše rodina tvářit? Nebo dejte na židli v kuchyni klasický prdící pytlík a sledujte, kdo si na něj sedne. Při chystání letního drinku můžete použít kostku ledu s mouchou. Nebo nalepte dítěti na telefon samolepku imitující rozbitý displej. A to teprve něco uvidíte.

Darujte svým blízkým radost

Bude mít někdo z vašich blízkých narozeniny? Věnujte mu žertovné dárky, které zároveň doopravdy užije. Může se jednat o originálně zpracované hrnečky, sprchové gely s pivní příchutí, mýdlo ve tvaru prasátka, originální panáky nebo třeba kámasútra skleničky. Prezent bude účelný a zároveň u obdarovaného vyvolá smích. A co si lze přát víc, než aby díky vám byli ostatní šťastní?

Pozvedněte párty na novou úroveň

Žertovné předměty najdou skvělé uplatnění také na každé párty. Například na rozlučku se svobodou se hodí donést skleničky s pindíkem uvnitř, na svatební hostině zabodujete koulí s řetězem, na halloweenské oslavě zase uříznutým prstem.

Pamatujte, že legraci si lze užívat celoročně. Stačí obětovat pár desítek korun, většina drobných žertíků vás opravdu víc stát nebude. Obrovský výběr nejrůznějších legračních předmětů najdete v e-shopu ptakoviny-cb.cz.

Zanechte komentář