Dětská móda Magazín

Velkoobchod s oblečením obleče nejen vaše zaměstnance

Trička, mikiny, bundy i pracovní oblečení na míru – to vše potřebujeme jako podnikatel řemeslník, nebo třeba jako zaměstnavatel ve výrobě a v některých službách, kde se zaměstnancům poskytují pracovní oděvy. Jenomže velkoobchod se hodí i pro ty, kdo chtějí tyto oděvy přidat do svého maloobchodního sortimentu, buď bez potisku, nebo s vlastními potisky a výšivkami.

Aktuálně, na jaře, se zaměstnanci vysvlékají z bund a mikin, stále však oceňují pracovní trička s dlouhým rukávem. Ta jsou někdy nepostradatelná i během letní sezóny. Ne ve všech provozovnách je teplo. Klimatizované prostory si mnohdy pracovní trička s dlouhým rukávem žádají celoročně. Oceňují je skladníci, montážníci i prodavači.

Správný střih a kvalitní materiál dělají dobré tričko

Jeden neforemný střih a levný materiál, který se po praní podivně deformuje ­– taková trička nejsou vhodná ani jako pracovní, ani reklamní. Tričko musí držet tvar. Nesmí se stávat širším a kratším po jednom či více vypráních. Pokud na trika umísťujeme různé reklamní motivy, musí být trvanlivé a neseprat se. Vhodným materiálem je především 100% bavlna i osvědčené směsové kombinace. Speciální materiál se pak používá pro funkční a sportovní oblečení.

Rozlišujte dámské a pánské střihy. Rozhodně nejde používat výhradně univerzální pánský střih. Ženy v něm vypadají neforemně. Dobrý velkoobchod s oblečením, jakým je Xfer s.r.o., vám nabídne střihy triček a pracovní oblečení jak pro ženy, tak pro muže. V sortimentu mu nechybí ani oděvy pro děti.

Co vše nabízí Xfer?

Xfer je velkoobchod s oblečením, s pracovními oděvy a s reklamním textilem. Kromě samotných oděvů nabízí i výrobu textilu na zakázku a realizaci potisků a výšivek. Firma se specializuje na sítotisk, digitální potisk i nažehlování.

Mimo standardní katalogové zboží umí společnost nabídnout i nadstandardní zakázkovou výrobu. Zvolit si lze typ materiálu, střih i barevnost. Zákazník vždy nejdříve schválí prototyp, posléze se zahájí výroba.

Zanechte komentář